...

NASZA OFERTA

NASZA OFERTA

To, co nas odróżnia od innych zakładów kamieniarskich, to skupienie się prawie całkowite skupienie się na jednej dziedzinie kamieniarstwa – produkcji pomników i nagrobków granitowych. Pomniki pojedyncze, nagrobki podwójne, a także inne, wykonujemy od ponad 30 lat, wykorzystując do tego surowiec jedynie najwyższej jakości. Wszystko to sprawia, że nasza firma uznawana jest za eksperta w tej dziedzinie. 

Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo przy wyborze wzoru pomnika, kamienia, sposobu obróbki i powierzchni wykończenia. Ponadto, realizując indywidualne projekty nagrobków przygotowujemy wizualizację 3D, dzięki czemu pomnik w 100 procentach spełni Państwa oczekiwania.

WIZUALIZACJA 3D

W trosce o najwyższą jakość usług, oferujemy Państwu usługę wykonania wizualizacji nagrobka w 3D. Wykonany przez nas projekt pomoże Państwu w podjęciu decyzji w doborze proporcji nagrobka oraz materiału, z którego ma zostać wykonany. Projektując nagrobki dbamy o to aby efekt końcowy był dokładnie taki sam jak go sobie wymarzyliście. Dzięki temu mają Państwo jeszcze większą pewność, że wykonany przez naszą firmę pomnik, będzie spełniał Państwa oczekiwania, gwarantując perfekcyjne wykonanie usługi.


Kopiowanie wzoru (w części lub całości) grozi rozbiórką nagrobka oraz odpowiedzialnością karną.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.